Vaša kariéra v SANITAX

Na posilnenie nášho tímu hľadáme zodpovedných, flexibilných a pružných ľudí so zapálením pre prácu.
Hľadáte stabilné zamestnanie s možnosťou neustáleho vzdelávania sa a kariérneho rastu. Tak kontaktujte SANITAX. Tešíme sa na Váš životopis.

Pracovať pre SANITAX má mnoho výhod.

Sme moderná spoločnosť a kladieme veľký dôraz na svojich zamestnancov. Opierame sa o spokojných zamestnancov, ktorí sa dlhodobo vyvíjajú spoločne s nami.

Rýchle rozhodovanie: Všetky otázky a pochybnosti riešime osobne, priamo a rýchlo. Oceňujeme priamy kontakt a otvorený, úprimný dialóg. V SANITAX presadzujeme princíp otvorených dverí.

Pravidelné stretnutia tímu: Tu môžete vyjadriť svoj názor, svoje túžby a svoje ciele. Spoločne hľadáme riešenia a vylepšenia. SANITAX venuje veľkú pozornosť konštruktívnej atmosfére týchto stretnutí.

Dobré pracovné prostredie: Organizujeme udalosti ako vianočný večierok, letná party alebo semináre a školenia pre rozvoj tímu, ktoré nám zaistia dobrú tímovú prácu. To je pre nás dôležité.

Transparentnosť: SANITAX pravidelne informuje o najnovšom vývoji v našej spoločnosti.

Možnosť rozvoja: Angažovaní zamestnanci majú možnosť zúčastniť sa nielen zaujímavých úloh, ale majú aj tie najlepšie kariérne vyhliadky do budúcnosti.

Poslať spoločnosti životopis